آئین تکریم و معارفه رئیس اداره موزه‌ها و فضاهای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد

۰۴ آبان ۱۴۰۱ | ۱۰:۰۸ کد : ۳۱۲۱۰ اخبار
تعداد بازدید:۷۳
آئین تکریم و معارفه رئیس اداره موزه‌ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه تهران روز سه‌شنبه ۳ آبان ماه برگزار شد.
آئین تکریم و معارفه رئیس اداره موزه‌ها و فضاهای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی و امور رسانه اداره موزه‌ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه تهران؛ آئین تکریم و معارفه رئیس اداره موزه‌ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه تهران روز سه‌شنبه 3 آبان ماه با حضور دکتر هادی بهرامی احسان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، دکتر محمدرضا اخضریان مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و کارکنان در باغ موزه نگارستان برگزار شد.

دکتر مجید منتظر ظهوری به عنوان رئیس اداره موزه‌ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه تهران معارفه و از زحمات دکتر محرم باستانی رئیس سابق اداره موزه‌ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه تهران تقدیر شد.

دکتر بهرامی احسان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در این جلسه ضمن تشکر از زحمات دکتر باستانی و تبریک به دکتر منتظر ظهوری و آرزوی موفقیت برای ایشان گفت: سرمایه انسانی بیش از سرمایه مادی در باغ موزه نگارستان و خانه موزه مقدم، ارزشمند است.

وی ادامه داد: امیدوارم گام‌های بلندی برای ارتقای نام و آوازه باغ موزه نگارستان و خانه موزه مقدم تا سال آینده برداشته شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران تأکید کرد: در افق دانشگاه تهران فقط حفاظت از آثار ارزشمند نگارستان و مقدم اولویت ندارد بلکه در کنار آن باید، نسبت این دو مجموعه با حیات اجتماعی دانشگاه تهران مشخص شود.

دکتر بهرامی احسان با بیان اینکه مقوله فرهنگ عمیقا با جریان آموزش وابسته است، گفت: فرهنگ پذیری و انتقال فرهنگ ماهیت آموزشی دارد از این رو می‌توانیم بستر آموزشی را در این دو مجموعه فراهم کنیم تا اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه تهران از آن بهره ببرند.

 

انتهای خبر/


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.