در خانه موزه مقدم صورت گرفت؛

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه تهران و بانک ملت

۱۴ آبان ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۵ کد : ۱۵۷۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۴
امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه تهران و بانک ملت در خانه موزه مقدم صورت گرفت.
امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه تهران و بانک ملت

به گزارش مدیریت امور موزه ها و فضاهای فرهنگی دانشگاه تهران؛ به نقل از روابط عمومی دانشگاه تهران، با حضور رئیس دانشگاه تهران و مدیرعامل بانک ملت، تفاهم نامه تقویت همکاری‌های بانکی و مالی بین دانشگاه تهران و بانک ملت در خانه موزه مقدم امضا شد.

بر اساس این تفاهم‌نامه که امروز (۱۴ آبان‌ماه) به امضای دکتر محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران و دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت رسید، سطح همکاری‌های دانشگاه تهران و بانک ملت در زمینه مراودات بانکی از طریق مرکز حساب‌های دانشگاه، ارائه خدمات ویژه بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک برای دانشگاه تهران و … افزایش خواهد یافت.

دکتر نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه در مراسم امضای این تفاهم‌نامه که با حضور معاون اداری و مالی دانشگاه برگزار شد، حوزه فناوری را یک زمینه بسیار مناسب برای همکاری بین دانشگاه و بانک ملت عنوان کرد و با اشاره به توسعه شهر دانش دانشگاه تهران گفت: «این طرح زمینه‌های بسیاری خوبی برای همکاری دانشگاه تهران و بانک ملت است و بانک ملت می‌تواند در پروژه‌های این طرح سرمایه‌گذاری و مشارکت کند.

مدیرعامل بانک ملت نیز در این مراسم گفت: «امیدوارم امضای این تفاهم‌نامه منشأ خیر و برکت برای هر دو طرف و موجب رشد و تعالی هر دو سازمان باشد و بهره و منافع آن متوجه نظام جمهوری اسلامی و کل ملت ایران باشد.
پایان بخش این مراسم نیز بازدید مدیرعامل بانک ملت و هیأت همراه از موزه مقدم بود و این هیأت از بخش‌های مختلف موزه مقدم بازدید کردند.

یادآور می‌شود دانشگاه تهران و بانک ملت پیش از امضای این تفاهم‌نامه نیز همکاری‌های را در قالب ارائه تسهیلات بانکی داشتند. 

 

کلید واژه ها: موزه مقدم دانشگاه تهران بانک ملت


نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.